cindrellaundertheumbrella@hotmail.com

2 Şubat 2012 Perşembe

Nihan Peker ''Narkoz'' Fitting Session

Bugün Nihan Peker'in showroomunda, 9 Şubat İstanbul Moda Haftası'nda düzenleyeceği ilk defile öncesi Narkoz ismini verdiği koleksiyonunu görme şansı buldum. Narkoz, yaşamdan ölüme gidip, ölümden tekrar yaşama dönüşü simgeliyor, koleksiyon da buna uygun olarak krem ve siyah renklerinde... Minimal ve fonksiyonel tasarımlarına bu defa altın materyaller katmış Nihan... Tasarımların farklılığı ise detaylarında gizli.

Davetiyeler, eskizler, modellerin hangi kıyafetleri giyeceği, ayakkabıları çoktan hazırdı... Artık son hazırlıklar ve haftaya perşembe saat 14:00'de defile heyecanı... Koleksiyonu her ne kadar önceden görmüş olsam bile defilede izlemek podyumda müzikle, stylingle, saç-makyajla görmek bambaşka bir heyecan katacak eminim.

Bir de çok özel ve farklı aksesuarlar tasarlamış ki söyleyip de sürprizi bozmak istemiyorum o da defileye kalsın. IFW'ye yeni bir soluk getirecek defilesiyle Nihan Peker'e bol şans diliyorum...6 yorum:

Merve Yıldız MY. Fashion dedi ki...

En çok zımba detaylarını beğendim.Umarım ayarlarımda yakından da grme fırsatım olur. :)

Yasemin Öndar dedi ki...

Harika olacağından emin bir merakla bekliyorum ! Yakından göreceğim için de ayrı bir heyecanlıyım!

Adsız dedi ki...

ifw heycanııı!! merakla bekliyoruuz:)

Trends by sevi dedi ki...

Heyecanlandim, sabırsızlıkla bekliyorum koleksiyonu.

www.trendsbysevi.blogspot.com

NİNO dedi ki...

Çok zarif bi koleksiyon olduğu kesin..Sevgiler Nino

http://ninostudio.blogspot.com

Burcu Ercivan dedi ki...

uzun zamandır blogunu beğenerek takip ediyorum.sende benim yeni açtığım bloguma bi göz atarsan sevinirim :) http://burcuercivan.blogspot.com/

Twitter Updates